پلیس راهور داعش « سايت شهيد گرجي

سايت شهيد گرجي: اين سايت در زمينه تحليل اخبار دفاع مقدس و اتقلاب و ساير زمينه هاي ممكن فعاليت خواهدداشت

پلیس راهور داعش

 

گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” از زمانی‌که کنترل شهر الرقه را با جمعیت 500 هزار نفر به دست گرفته است با اقدامات ضد بشری این شهر را به زعم خود به یک شهر اسلامگرا تبدیل کرده است.

خبرگزاری رویترز در گزارشی درباره اقدامات غیرانسانی گروه‌های تروریستی در الرقه سوریه آورده است: گروه‌های مسلح ساختمان‌های دولتی در اختیار گرفته‌اند و آنها را تبدیل به زندان و مراکز خود کرده‌اند.

به تازگی تصاویری از ساختمان پلیس و خودروهای پلیس راهنمایی و رانندگی عناصر داعش در الرقه دیده شده است که تکفیری‌های داعش همانند پرچم خود ساختمان تحت تصرف را به رنگ سیاه درآورده‌اند.

کلیساها به دفاتر تروریست‌ها تبدیل شده است. دانشگاه‌ها همچنان تعطیل است زیرا به اعتقاد گروه‌های مسلح در آن زنان آموزش می‌بینند و باید بسته بماند.

این گروه تکفیری که به اعدام‌های علنی در میادین دست می‌زنند قوانین خشنی را اعمال کرده و مسیحی‌های محلی را وادار به پرداخت مالیات بیشتری کرده و اگر این کار را نکنند مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.

داعش بسیاری از شهرها و روستاهای تحت تصرف خود را در سوریه رها کرده و تمام تمرکز خود را بر شهر رقه گذاشته است.

این تحرکات از سوی گروه تروریستی داعش در حالی انجام می‌شود که سازمان القاعده از این گروه اعلام برائت و اعلام کرده است: “داعش دیگر شاخه القاعده نیست.” تندرو‌های داعش هم از این اعلام برائت استقبال و خود را به عنوان اسلامگرای واقعی معرفی می‌کنند.

برای ارسال دیدگاه، شما بایستی وارد شوید .