روش فعلی هدفمندی اجرا نمی‌شد بهتر بود « سايت شهيد گرجي

سايت شهيد گرجي: اين سايت در زمينه تحليل اخبار دفاع مقدس و اتقلاب و ساير زمينه هاي ممكن فعاليت خواهدداشت

روش فعلی هدفمندی اجرا نمی‌شد بهتر بود

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از افتخار آفرینان تیم ملی مهارت در مسابقات جهانی که در تالار وزارت کار برگزار شد در سخنانی، گفت: ممکن است برخی بگویند که چرا در دولت فعلی سن بالا است، آیا مشکل ما اینهاست؟ مشکل این است که افراد باید تجربه و تخصص داشته باشند تا تصمیم با علم و دقیقی گرفته شود.

وی افزود: جوانگرایی و میان‌سال‌گرایی در کنار این موضوع جواب می‌دهد که تمصمیات عاقلانه، درست و طبق منافع ملی گرفته شود. وقتی کسی کار نابلد باشد، هزینه آن را ملت باید پس بدهد.

رئیس مجلس تأکید کرد: رودربایستی نباید داشته باشیم، رودربایستی برای کشور ضایعه به بار می‌آورد. افرادی که انتخاب می شوند اگر تمرکز و تسلط کافی ندارند، نباید در این امور با آنها رودربایستی داشت؛ کسی که برای کاری انتخاب می شود باید بداند که همه زندگی خود را وقف آن کند. اگر ناتوانی و بدسلیقگی داشت، نباید با او رودربایستی داشته باشیم.

لاریجانی با بیان اینکه هدفمندی ایده درستی است، اما اگر به قاعده و طبق قانون اجرا نشود، به کشور آسیب می‌زند، اظهارداشت: این روشی که اجرا شد اگر اجرا نمی‌شد بهتر بود. نمی‌شود کشور را میلی اداره کرد.

وی تصریح کرد: قرار بود هدفمندی موتور افزایش تولید کشور شود اما خلاف آن شد. الان نه تنها 50درصد به تولید اختصاص داده نشد اما دولت می‌گوید که ما هر ماه باید بگردیم و پول پیدا کنیم که چاله‌ای که کندند را پر کنیم، این چه روش حکومت‌رانی است؟!

لاریجانی ادامه داد: هوچی‌گری در مسائل حکومت‌داری ممکن است در دوره کوتاهی مصرف داشته باشد، اما به زودی رنگ می‌بازد و واقعیت، خود را تحمیل می‌کند. باید از این موضوع پند گرفت.

وی اضافه کرد: تحرک دیپلماتیک را برای حل بخشی از مشکلات لازم می دانم، اما ثقل کار در داخل کشور است.

برای ارسال دیدگاه، شما بایستی وارد شوید .