حمله اعضای «سپاه صحابه» به شیعیان « سايت شهيد گرجي

سايت شهيد گرجي: اين سايت در زمينه تحليل اخبار دفاع مقدس و اتقلاب و ساير زمينه هاي ممكن فعاليت خواهدداشت

حمله اعضای «سپاه صحابه» به شیعیان

اخبار رسيده از کشور پاکستان حاکي از آن است که اعضاي گروهک تروریستی «سپاه صحابه» در اقدامي ساختگی یک جلد قرآن کریم را در یکی از روستاه های غربی پاکستان در نزدیکی مرز جمهوري اسلامي ایران به آتش می کشند.

گفته مي شود اعضاي اين گروهک تروريستي با هدف فضاسازي و جوسازي عليه شيعيان و ايجاد بهانه براي حمله به شيعيان،‌ دست به چنين اقدامی زده اند.

آنان قصد داشته اند تا از این طریق بهانه اي بدست بياورند تا شیعیان را تخريب کنند و افکار عمومي پاکستان را عليه شيعيان تحريک کنند.

اخبار رسيده از شهر شيعه نشين “کويته” در پاکستان حاکي از آن است که هزاران تن از اعضا و هواداران گروهک تروريستي «سپاه صحابه»، در اين شهر تظاهراتي عليه شيعيان به راه انداخته اند.

همچنين مزدوران اين گروهک تروريستي صبح امروز در منطقه شيعه نشين “لیاقت” با عبور از بازار شهر “کویته”، به فروشگاه ها و مغازه های شیعیان حمله کرده و اموال آنان را تخريب کردند.

از سوي ديگر يکي از عوامل انتحاري وابسته به اين گروهک تروريستي با کمربند انفجاري در ميان تجمع شيعيان حضور يافت و با منفجر کردن خود،‌ موجب به شهادت رسيدن و زخمي شدن تعدادي از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام شد.

گفتني است تا به اين لحظه آمار دقيقي از تعداد شهداء و زخمي هاي اين عمليات انتحاري در دست نيست اما مسئولان امنيتي و دولتي اين شهر با توجه به ناامن و بي ثبات شدن “کويته”، در اين شهر حالت فوق العاده اعلام کرده اند.

ناگفته نماند در برخي از مناطق و محله هاي کويته نيز درگيري رو در رو ميان شيعيان و اعضاي گروهک تروریستی «سپاه صحابه» به وجود آمده و نيروهاي پليس و ضد شورش تلاش مي کنند فضاي شهر را آرام کنند.

برای ارسال دیدگاه، شما بایستی وارد شوید .