ایران با قدرت در مقابل فشارها ایستاده است « سايت شهيد گرجي

سايت شهيد گرجي: اين سايت در زمينه تحليل اخبار دفاع مقدس و اتقلاب و ساير زمينه هاي ممكن فعاليت خواهدداشت

ایران با قدرت در مقابل فشارها ایستاده است

محسن رضایی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم شهر رفیع از توابع شهرستان دشت آزادگان اظهار کرد: جمهوری اسلامی در مقابل فشارهای کشورهای مختلف دنیا برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی وارد می‌کنند ایستادگی می‌کند.

وی تاکید کرد: امام حسین (ع) تاریخ را فتح کرد و هم اکنون نام و یادش در جمهوری اسلامی ایران زنده است و با همین عشق است که در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: چه انگیزه‌ای بین رزمندگان اسلام بود که 60 هزار نفر از رودخانه اروند عبور و فاو را فتح کنند این‌ها همه از امام حسین (ع) است.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه راه حضرت امام حسین (ع) در تاریخ جاری شده است افزود: اگر تاسی به این راه و روش نبود ما نمی‌توانستیم شاه را ساقط کنیم و در جنگ تحمیلی نیز پیروز شویم.

وی در ادامه با اشاره به حدیث پیامبر اعظم (ص) درباره منزلت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: حضرت سیدالشهدا (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است که هر کس سوار این کشتی شود بی‌شک نجات پیدا خواهد کرد.

به گفته رضایی، بشریت تا ابد مدیون امام حسین (ع) است و هر چقدر در عزای آن حضرت بر سر و سینه بزنیم نمی‌توانیم دین خود را ادا کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه تاکید کرد: در واقعه عاشورا بد‌ترین و بهترین آدم‌ها در مقابل هم قرار گرفتند و حق و باطل با هم جنگیدند.

وی با تاکید بر این نکته که عاشورا دو روی سکه دارد افزود: یک روی سکه بسیار زیبا و خیلی عجیب است و زیبایی معرفت، ادب، رفتار، وفا، فداکاری، عشق، عبادت و نماز را می‌توان در آن مشاهده کرد و در آن طرف نیز پلید‌ترین افراد وجود دارند که بد‌ترین جنایت‌ها را انجام دادند.

رضایی یادآور شد: دشمنان اجازه ندادند که امام حسین (ع) حکومت تشکیل دهد و به اداره جامعه اسلامی بپردازد ولی قرن‌ها است که بر دل‌ها حکومت می‌کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: همه بشریت به امام حسین (ع) عشق می‌ورزند از گاندی در هند گرفته تا بزرگان مسیحیت که ایشان را دوست دارند.

این استاد دانشگاه عنوان کرد: هیچ حادثه‌ای در تاریخ بشر مانند عاشورا نخواهد بود و تاکنون نیز در هیچ جای دنیا به ثبت نرسیده است.

برای ارسال دیدگاه، شما بایستی وارد شوید .